Skip to main content

پژوهش رسانه های اجتماعی


Totem

درباره این دوره آموزشی

به کلاس توتم با عنوان پژوهش رسانه های اجتماعی خوش آمدید! این ابزار ضروری برای یافتن تصاویر، ویدئوها، صداهای ضبط شده و داده های تازه، چشم اندازهای شما را گسترش خواهد داد و از داده ها و روایت های موجود پشتیبانی خواهد کرد. این دوره آموزشی برای شما مفید خواهد بود اگر …

این دوره تعاملی در زمینه کشف و تأیید اطلاعاتی که بر روی پلتفرم رسانه اجتماعی اینستاگرام پُست شده اند شما را راهنمایی می کند و  توصیه هایی برای تصمیم گیری های دشوار در این روند ارائه می دهد

توتم یک پلتفرم آنلاین است که برای یادگیری شیوه افزایش امنیت دیجیتال و حریم خصوصی، کلاس های تعاملی ارائه می کند. هدف از این کلاس ها پشتیبانی از روزنامه نگاران، مدافعان حقوق بشر و کنش گران است؛ تا بتوانند از ابزار و تاکتیک های موثرتری در کار خود استفاده کنند. آیا شما روزنامه نگار نیستید؟ جای نگرانی نیست، زیرا این کلاس ها همگانی اند. همین امروز آموزش را آغاز کنید تا از خودتان در دنیای آنلاین حفاظت کنید. 

آنچه می‌آموزید

شما این کلاس را در حالی ترک خواهید کرد که به بهترین شیوه برای پیگیری آگهی های شبکه های اجتماعی مجهز شده اید. شیوه هایی شامل:

  • چگونه یک کنکاش در اینستاگرام را طراحی کنید
  • چگونه داستان خبری خود را توسعه دهید و آن را با حقایق، تأیید کنید
  • چگونه یافته های خود را همرسانی کنید (به اشتراک بگذارید)
  • چگونه به چالش های اخلاقی در پژوهش رسانه های اجتماعی پاسخ دهید

پیش‌نیازها

هیچ.

اخرین بروزرسانی

این کلاس آخرین بار در اکتبر 2019 به روز شده است

توجه: این دوره به زبان انگلیسی نیز در دسترس است.

تصدیق

محتوای این کلاس با کمک رادیو زمانه و همچنین چندین سازمان دیگر، مربیان امنیت دیجیتال و کارشناسان آموزش آنلاین ایجاد شده است که در طول کار با سرعت بالا و کارگاه‌ها برای ایجاد این کلاس توتم همکاری کرده‌اند.

Enroll